Y|K
Hukuk Bürosu- Law Office- Cabinet Juridique


Y|K Hukuk Bürosu tarafından benimsenen temel ilke uyuşmazlık ortaya çıktıktan sonra değil henüz ortaya çıkmadan önce önleyici hukuk hizmeti sunarak müvekkillerine adil ve etkin hukuki çözümler üretmektir.

Hukuki çalışmalarında, akademisyenler ve uzman bilirkişilerin de katılım ve desteğini alarak çalışma grupları oluşturmak ve mütalaalar alarak hukuki uyuşmazlığa ilişkin derinlemesine ve çok yönlü inceleme yapmak yöntemini benimsemişlerdir.

Y|K Hukuk Bürosu, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki hukuk büroları ile stratejik iş ortaklıkları bulunmaktadır. Bu şekilde, küreselleşen iş yaşamında, müvekkillerine uluslararası alanda hukuki çözüm üretebilecek hukuk bilgi ve erişim ağını oluşturmuşlardır.

Y|K Hukuk Bürosu, müvekkillerine Türkçe, İngilizce ve Fransızca olmak üzere uluslararası düzeyde hukuki hizmet sunabilmektedir.

Y|K Hukuk Bürosu, müvekkillerine her türlü konuda hukuki danışmanlık hizmetleri veren ve uyuşmazlıkların çözümünde hizmet sunan bir hukuk bürosudur. Y|K Hukuk Bürosu, müvekkillerine en kaliteli şekilde hukuki hizmetleri sunarak ve müvekkillerinin ihtiyaçlarına etkili ve yaratıcı çözümler sağlayarak müvekkillerinin menfaatlerini korumakta ve taleplerini yerine getirmektedir.

Y|K Hukuk Bürosu, yurtiçinde ve/veya stratejik iş ortaklığı olan yurtdışı hukuk büroları ile uluslararası alanda, perakende sektörü başta olmak üzere inşaat, otomotiv, sigorta ve sanayi alanında faaliyet gösteren müvekkillerine özellikle ticaret ve borçlar hukuku mevzuatına ilişkin temel konularda ve bu bağlamda kira sözleşmeleri, muhtelif sözleşmeler, birleşme ve devralmalar, ortaklık sözleşmeleri, yabancı yatırımlar, inşaat yatırımları ve özelleştirme alanlarında önemli uzmanlık seviyesi ve tecrübeye sahip olarak hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

Bize ulaşın:
Büyükdere Cad. No: 118/7 Esentepe Istanbul
Tel: +90 (212) 268 00 01
Fax: +90 (212) 268 30 95